Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

SON DAKİKA İHTİYAÇTAN 2012 KPSS’DE ÇIKACAK KONULAR

Kpss adaylarına hızlı tekrar yapmada yardımcı olacak Kpss Özetlerine ve çıkabilecek konulara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz: memuruz.net olarak Kpss adaylarının ihtiyaç ve gereksinimlerine göre yayın yapmaya özen gösteriyoruz. Memuruz.net yeni paylaşım alanıyla sizlerle.Memuruz.net artık ziyaretçilerinin aktif olarak kullanabileceği forum alanını oluşturdu ve sizlerin paylaşımına sundu. Değerli ziyaretçilerimiz bizler memuruz.net olarak  forum alanında kadroların dağılımı, güncel kadro bilgileri, güncel alan tartışmalarıgerçekleştirilecektir. Özellikle KPSS ile bilgilerin paylaşılacağı, soru yapılarının, memur alımlarının taban puanların sizlerle [...]

5 Temmuz 2012 14:38 (33781) Güncellenme :05.07.2012 14:38:47
SON DAKİKA  İHTİYAÇTAN 2012 KPSS’DE ÇIKACAK KONULAR

Kpss adaylarına hızlı tekrar yapmada yardımcı olacak Kpss Özetlerine ve çıkabilecek konulara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

memuruz.net olarak Kpss adaylarının ihtiyaç ve gereksinimlerine göre yayın yapmaya özen gösteriyoruz.

Memuruz.net yeni paylaşım alanıyla sizlerle.Memuruz.net artık ziyaretçilerinin aktif olarak kullanabileceği forum alanını oluşturdu ve sizlerin paylaşımına sundu.

Değerli ziyaretçilerimiz bizler memuruz.net olarak  forum alanında kadroların dağılımıgüncel kadro bilgilerigüncel alan tartışmalarıgerçekleştirilecektir. Özellikle KPSS ile bilgilerin paylaşılacağı, soru yapılarının, memur alımlarının taban puanların sizlerle paylaşılacağıforum alanında siz değerli üyelerimizi doğru ve kaynağı kesin olan bilgilerle bilgilendirmek bizim gurur olacaktır.

Bu konuda birçok akademisyen hocalarımızdan yardım alacağız. Onları sizlerle buluşturup, sorularınızın, merak ettiklerinizin anında cevaplanmasını sağlayacağız.

Eğitim bilimlerinde Yrd. Doç. Dr. Alper ARMAN, yine eğitim bilimlerinde Yrd. Doç. Dr. Fatih TUĞRA, yine eğitim bilimlerinde Yrd. Doç Dr. Ömer KARACA ve Eğitimci-YazarUmut İYİGÜN sizlerle olacak.

2012 Kpss’de  Genel Yetenek ve Genel Kültür’den Soru Gelecek Konular

2012 Vatandaşlık ve Güncel Bilgilerden Gelecek Sorular 15 Sayfa Özet

2012 Eğitim Bilimleri’nden Gelecek Sorular 20 Sayfa Özet

İhtiyaç yayıncılık katkılarıyla

Kaynak: www.memuruz.net

(Bu dokuman yazılı veya elektronik ortamda kaynak göstermeden yayınlanamaz. Kaynak göstermeden yayınlayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır .)