Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Rehber öğretmenlik için Rehberlik Kursu

Rehber öğretmen görevlendirme zorunluluğu bulunan, özel okullar ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde görevlendirilecek yeterli sayıda rehber öğretmen temininde güçlüklerle karşılaşıldığından “Rehberlik Kursu” düzenlenecektir.   MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü20.05.2013 tarih ve 1029677 sayılı yazısı ile Rehberöğretmen görevlendirme zorunluluğu bulunan,özel okullar ile özel eğitim ve rehabilitasyonmerkezlerinde görevlendirilecek yeterli sayıdarehber öğretmen temininde güçlüklerlekarşılaşıldığından “Rehberlik Kursu”düzenleneceğini açıkladı. kaynak :memurlarnet

21 Mayıs 2013 1:06 (248812)
Rehber öğretmenlik için Rehberlik Kursu
Rehber öğretmen görevlendirme zorunluluğu bulunan, özel okullar ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde görevlendirilecek yeterli sayıda rehber öğretmen temininde güçlüklerle karşılaşıldığından “Rehberlik Kursu” düzenlenecektir.

 

MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü20.05.2013 tarih ve 1029677 sayılı yazısı ile Rehberöğretmen görevlendirme zorunluluğu bulunan,özel okullar ile özel eğitim ve rehabilitasyonmerkezlerinde görevlendirilecek yeterli sayıdarehber öğretmen temininde güçlüklerlekarşılaşıldığından “Rehberlik Kursu”düzenleneceğini açıkladı.

kaynak :memurlarnet