Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

ÖMSS tercih sonuçları da bugün açıklanacak

Devlet Personel Başkanlığı dün kur’a sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurmuştu. Bugün yeni bir açıklama daha yaptı. ÖMSS puanına dayalı yerleştirme sonuçları da bugün açıklanacak.   Devlet Personel Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, bugün hem ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına kur’a ile yerleştirme sonuçları hem de ortaöğretim/ön lisans/lisans mezunu engelli adaylarının tercih sonuçları saat 16:00′da açıklanacak. İŞTE DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞINDAN [...]

14 Mart 2013 11:33 (139135)
ÖMSS tercih sonuçları da bugün açıklanacak

Devlet Personel Başkanlığı dün kur’a sonuçlarının bugün açıklanacağını duyurmuştu. Bugün yeni bir açıklama daha yaptı. ÖMSS puanına dayalı yerleştirme sonuçları da bugün açıklanacak.

 

Devlet Personel Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, bugün hem ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına kur’a ile yerleştirme sonuçları hem de ortaöğretim/ön lisans/lisans mezunu engelli adaylarının tercih sonuçları saat 16:00′da açıklanacak.

İŞTE DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞINDAN YAPILAN AÇIKLAMALAR

14 MART’TA YAPILAN AÇIKLAMA

ÖMSS SONUÇLARINA GÖRE YERLEŞTİRME TALEBİNDE BULUNAN ENGELLİ MEMUR ADAYLARI İÇİN DUYURU

2012-ÖMSS sonucuna göre yerleştirme talebinde bulunan ortaöğretim/ön lisans/lisans mezunu engelli vatandaşlarımızın tercihleri, 28 Şubat-11 Mart 2013 tarihleri arasında alınmıştır.

Bahse konu adaylar yerleştirme sonuçlarını, 14 Mart 2013 Perşembe Günü Saat 16:00’dan sonra ÖSYM Başkanlığının https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


13 MART’TA YAPILAN AÇIKLAMA

2013 ENGELLİ MEMUR ALIMI İÇİN KURA ÇEKİMİ DUYURUSU

Bilindiği üzere ilkokul/ilköğretim/ortaokul mezunu engelli vatandaşlarımızın Devlet memurluğuna alınmasında kullanılan kura yöntemi için tercihler, 28 Şubat-11 Mart 2013 tarihleri arasında alınmıştır.

Bahse konu adaylar için kura çekimi, 14 Mart 2013 Perşembe Günü Saat 16:00’da ÖSYM Başkanlığı Tesisleri BİLKENT/ANKARA adresinde Noter huzurunda yapılacaktır.

İlgili Yönetmelik hükmü gereğince kura işlemini engelli memur adaylarımız da izleyebileceklerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

memurlar