Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Öğretmenlere Rotasyon Kesinleşti

Cumhurbaşkanı tarafından 4+4+4 onaylandı ve öğretmenlere rotasyon kesinleşti. MEB’de Okul Müdürlerine ve Müdür Yardımcılarına daha önce rotasyon uygulanmıştı. Öğretmenlere rotasyon uygulaması ise 4+4+4 sisteminin yasalaşmasıyla kesinleşti. 4+4+4 sisteminin uygulanmaya başlanmasıyla aynı mahalle yada aynı ilçe içerisinde olan İlköğretim Okulları; İlkokul ve Ortaokul olarak ayrılacak. Branşı sınıf öğretmeni olan idarecilerimizde ortaokullara idareci olamayacak. Sayın DİNÇER’in katılmış [...]

11 Nisan 2012 9:39 (29801)
Öğretmenlere Rotasyon Kesinleşti

Cumhurbaşkanı tarafından 4+4+4 onaylandı ve öğretmenlere rotasyon kesinleşti.

MEB’de Okul Müdürlerine ve Müdür Yardımcılarına daha önce rotasyon uygulanmıştı. Öğretmenlere rotasyon uygulaması ise 4+4+4 sisteminin yasalaşmasıyla kesinleşti.
4+4+4 sisteminin uygulanmaya başlanmasıyla aynı mahalle yada aynı ilçe içerisinde olan İlköğretim Okulları; İlkokul ve Ortaokul olarak ayrılacak.
Branşı sınıf öğretmeni olan idarecilerimizde ortaokullara idareci olamayacak.
Sayın DİNÇER’in katılmış olduğu 32. Gün programında “ 5-10 km içerisinde ki İlköğretim okullarını ilkokul ve ortaokul olarak ayıracağız. Öğretmenlerde bu okulların tipleri belirlendikten sonra branşlarına göre okullarının tipleri belirlendikten sonra yer değiştirecek “ dedi.
Öğretmenlerimizin yer değiştirme işlemi 3 yıl içerisinde tamamlanacak.
2012 – 2013 Eğitim – Öğretim yılında branş öğretmenleri Ortaokullara , Sınıf öğretmeni ise İlkokullara nakledilecek. Böylece  öğretmenimizin görev yeri de değişmiş olacak.