Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Öğretmenler Alan Değişikliği Klavuzunu Bekliyor!

Alan değişikliği isteyen öğretmenlerin alan değişiklikleri, il içinde tercihleri de dikkate alınmak suretiyle alanlarında ihtiyaç duyulan eğitim kurumları olacak şekilde hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacaktır. Hizmet puanlarının eşit olması durumunda öğretmenlikteki hizmet süresi daha fazla olana öncelik verilecektir. Bakanlığın http://mebbis.meb.gov.tr internet adresindeki “Alan Değiştirme Elektronik Başvuru Formu” ile yapılacaktır. Ancak, Başvuru Formu eğitim kurum müdürlüklerince [...]

12 Eylül 2012 12:59 (36030)
Öğretmenler Alan Değişikliği Klavuzunu Bekliyor!

Alan değişikliği isteyen öğretmenlerin alan değişiklikleri, il içinde tercihleri de dikkate alınmak suretiyle alanlarında ihtiyaç duyulan eğitim kurumları olacak şekilde hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacaktır. Hizmet puanlarının eşit olması durumunda öğretmenlikteki hizmet süresi daha fazla olana öncelik verilecektir.

Bakanlığın http://mebbis.meb.gov.tr internet adresindeki “Alan Değiştirme Elektronik Başvuru Formu” ile yapılacaktır. Ancak, Başvuru Formu eğitim kurum müdürlüklerince onaylandıktan sonra geçerlilik kazanacaktır.