2017-04-20 13:30:17

Memur Alımı Yapacak 4 Kamu Kurumu Açıklandı

Kamu personeli olmak isteyen adayların heyacanla beklediği haber 4 kamu kurumundan geldi.Memur alımı yapacak 4 kamu kurumu ve şartlarını sizler için bir araya getirdik.Kurumların memur alım şartları,hangi kurum kaç memur alımı yapacak tamamı haberimizde.Kpss şartı olan kurumlar ,kpss şartsız personel alımı yapacak kurumları sürekli takip etmek için sitemizin memur alımı kategorisini inceleyebilirsiniz.

Memur  Alımı Yapacak 4 Kamu Kurumu Açıklandı

2 BİN GUY ALIMI

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı 2 Bin Gelir Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Bu alımlar için gerçekleştirilecek olan sınava Başvurular 28 Nisan 2017 tarihine kadar http://sinav.gib.gov.tr adresi üzerinden yapılacak. Konuya dair tüm detayları gib.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz. 


VDK 300 MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI


Bir diğer dikkat çeken personel alımı duyurusu da yine Maliye Bakanlığı'ndan geldi. Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'nın 300 Vergi Müfettiş Yardımcısı alımı için başvuruda bulunacak adayların 2015 ya da 2016 KPSS'ye girmiş olması ve KPSSP40, KPSSP54 ya da KPSSP57 puan türlerinin herhangi birinden en az 80 puan almış olması gerekiyor. Alım için gerçekleştirilecek olan sınava başvurular 24 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuru süreci ve detaylı bilgilendirme için www.vdk.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

SPK PERSONEL ALIMI

KPSS A Grubu ilanlarından bir diğeri de Sermaye Piyasası Kurulu'nun meslek personel yardımcılığı giriş sınavı ilanı olmuştu.  Başvurular talep edilen belgelerle birlikte 21 Nisan 2017 tarihine kadar SPK'nın Ankara'daki merkezine elden ya da posta yoluyla yapılacak. Başvuru şartları ve diğer detaylara göz atmak için www.spk.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

EPDK PERSONEL ALIMI

Son olarak 17 Nisan 2017 tairhinde başvuru süreci başlayan EPDK ilanından bahsetmek istiyoruz.Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun  adaylar arasından (bölümler için epdk.org.tr adresini ziyaret edin) 20 personel alacak. Başvurular 24 Nisan 2017 tarihine kadar internet üzerinden yapılabilecek. Başvuru işlemleri ve tüm detaylar için www.epdk.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Günün Videosu
Yorumlar
GÜNCEL
Her sabah çay içerseniz ne olur?

Her sabah çay içerseniz ne olur?

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

A101 AĞUSTOS KATALOĞU AÇIKLANDI

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

UĞUR ASLAN EŞİNİ NEDEN GİZLİYOR

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Hükümetten Bayram Müjdesi. 500 TL Verilecek

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Cep Telefonuyla Sakın Tuvalete Girmeyin

Memur ve emekliye 7 müjde yolda

Memur ve emekliye 7 müjde yolda