Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Mustafa Varank kimdir Mustafa Varank hayatı

Memurlar-Mustafa Varank kimdir Mustafa Varank hayatı kariyeri biyografisi Başbakan'ın danışmanı Mustafa Varank kimdir, Mustafa Varank siyasi hayatı, danışmanlık görevi

28 Şubat 2014 16:45 (579483)
Mustafa Varank kimdir Mustafa Varank hayatı

Mustafa Varank kimdir Mustafa Varank hayatı kariyeri biyografisi Mustafa Varank başbakanlık, Mustafa Varank nereli, Mustafa Varank twitter, Mustafa Varank hakkında

Mustafa Varank İmam Hatip mezunudur. Mustafa Varank, sırasıyla ODTÜ Siyasi Bilimler Akademisi’nden mezun olup daha sonrada yurt dışında eğitimler almıştır.

Yurt dışında eğitim gören, iki yabancı dil bilen Mustafa Varank, Başbakan’ı iPad kullanmaya alıştıran isim olarak biliniyor. Erdoğan’ın adeta gölgesi olan Varank, talepleri not alıyor, konuşma notlarını, özel telefonunu taşıyıp, görüşmelerini organize ediyor. Başbakan Erdoğan’ın danışmanı olan Mustafa Varank, Çağatay Kılıç’ın yerine özel kalem müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Mustafa Varank sıkı bir sosyal medya kullanıcısıdır. Mustafa Varank twitter’ı etkin bir şekilde kullanmasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.