Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm izle full tek parça izle Star Tv dizi izle

Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle

13 Mart 2014 12:44 (601856)
Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm izle full tek parça izle Star Tv dizi izle

Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm izle. Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm full izle. Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm seyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle tıkla dizi izle… Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle…

Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm izle 12 Mart Çarşamba dizisi Muhteşem Yüzyıl bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm bu akşam saat 20:00′da sizlerle buluşuyor.

Peki Muhteşem Yüzyıl dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm TAMAMINI İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYINIZ…

Muhteşem Yüzyıl 127.Bölüm Özeti

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, Süleyman ile Bayezid arasında ipler geriliyor!

Süleyman payitahta geri dönüyor. Hürrem ve Süleyman yıllar sonra karşı karşıya geliyor! Atmaca, Bayezıt’a sadakat yemini ediyor. Bayezıt’ın istikbali için iki düşman Atmaca ve Rüstem bir araya geliyor. Süleyman, Rüstem Paşa hakkında kararını veriyor. Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için emir alıyor. Selim’in tuzağına düşen Bayezıt, isyana destek olmakla suçlanıyor. Hürrem oğlunu korumak için Süleyman’ı karşısına alıyor! Hürrem oğulları arasında bir tercih yapmamak için direnirken, Süleyman taht varisini açıklıyor! Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırıyor. Şehzade Mustafa gibi ölüme yürümek istemeyen Bayezıt, Süleyman’a isyan mı ediyor? Süleyman kendisine isyan ettiğine inandığı oğlu hakkında ne karar veriyor? Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle 12 Mart Çarşamba Akşamı Star’da!

Süleyman yıllar sonra payitahta döner. Yaşadıkları acıların ardından Hürrem ve Süleyman için bu karşılaşma hiç kolay olmayacaktır.

Hürrem, Nurbanu’nun Selim’i kışkırttığının farkındadır. Nurbanu’yu sert bir dille uyarır. Huricihan, Bayezıt için Hürrem’le yakınlaşmaya çalışırken, Nurbanu sarayda yeni bir müttefik kazanır.

Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için Edirne’ye gider. Selim’in kurduğu tuzağa düşen Bayezıt, isyana destek vermekle suçlanır. Oğlunun kendisine isyan ettiği düşüncesiyle çılgına dönen Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırır.

Bayezıt, Süleyman’ın huzuruna çıkmakta tereddüt eder. Oğlunun akıbeti için endişelenen Hürrem ise Bayezıt için Süleyman’la karşı karşıya gelir. Süleyman’ın Bayezıt hakkında verdiği karar Bayezıt’ı bir yol ayrımına sürükler. Mustafa gibi kaderine razı mı olacak yoksa kaderini kendisi mi yazacak?