Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Muhteşem yüzyıl 112. Bölüm izle tek parça izle full izle

Muhteşem yüzyıl 112. Bölüm izle tek parça izle full izle

20 Kasım 2013 20:08 (433907)
Muhteşem yüzyıl 112. Bölüm izle tek parça izle full izle

Star Tv Canlı – Muhteşem Yüzyıl izle! Muhteşem Yüzyıl 112. bölüm bu akşam 20.00′de startv’de.Muhteşem Yüzyıl 112. yeni bölüm fragmanı izle.Muhteşem Yüzyıl 112. son bölüm özeti.Muhteşem Yüzyıl 112. bölümde bu akşam Tüm şehzadeler Barbarosun cenazesi için payitahta gelecek.Muhteşem Yüzyıl 112. bölümde Selim ve Bayezıt arasındaki gerginlik başta Süleyman olmak üzere herkesin dikkatini çekecek.
Muhteşem Yüzyıl 112. yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00′de Star Tv’de sizlerle olacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL 112. BÖLÜM ÖZETİ

Muhteşem Yüzyılda kardeş kavgası başlıyor! Bayezıt ve Selim arasındaki gerilim giderek yükselirken, Süleyman endişeyle oğullarını izliyor. İki kardeşi barıştırmak için Mihrimahın düzenlediği yemekte kıyamet kopacak; Atmaca, Mihrünisayı öldürmeye hazırlanırken, asıl sürprizi Nisa yapıyor. Selim şok bir kararla Süleymanın karşısına çıkıyor. Süleymanın çocuklarına verdiği ders savaşı iyice kızıştırıyor, Fatma Sultan ise öyle bir sır öğreniyor ki Hürremin iktidarı tehlikeye giriyor!

Barbarosun cenazesi için tüm şehzadeler payitahta gelir. Yeni Kaptan-ı Deryanın kim olacağı merak konusu olur. Donanmanın desteğini isteyen iki taraf da kendi adaylarını belirler ve kıyasıya bir rekabet başlar.

Selim ve Bayezıt arasındaki gerginlik başta Süleyman olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Mihrimah bu kavgaya son vermek için evinde bir yemek düzenler. Güzel başlayan yemek, kimsenin hatırlamak istemeyeceği bir felakete dönüşür.

Mihrünnisanın ölüm emrini alan Atmacanın içi içini yer. Ancak Mustafanın istikbali için onu öldürmeye karar verir. Atmacanın niyetini anlayan Mihrünnisanın ise daha büyük bir sürprizi vardır.

Mustafa ,Bayezıt ve Cihangirin yakınlığı Selimi rahatsız eder. Kardeşlerinin kendisine karşı cephe aldığını düşünen Selim, bir karar verir. Süleymana şok bir teklifte bulunur.

Sümbül ise Cevherin evinde geçirdiği gece, ağzından büyük bir sır kaçırır. Fatmanın kulağına gelen bu sır, sarayda tüm dengeleri alt üst edecektir. Hürrem için zor günler kapıda beklemektedir.

Şimdilik çıkışta olan Mustafa, ilerki zamanlarda rüzgarın kendisi tarafına ters döndüğünü hep beraber göreceğiz.

Star Tv
Yayın Günü: 20 Kasım Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

Muhteşem Yüzyıl tüm fragmnaları Milliyet Tv’den izleyebilirsiniz.