Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Medcezir 9. bölüm özet izle

Medcezir 9. bölüm özet izle

15 Kasım 2013 16:30 (426031)
Medcezir 9. bölüm özet izle

Medcezir son bölüm büyük ilgi toplamış ve izleyicileri ekran başına toplamıştı. Star TV merakla bekleken Medcezir 9. bölümle ilgili detayları da izleyicilerlepaylaştı. Medcezir 9. bölüm fragmanlarını haberimizde izleyebilir ayrıca Medcezir yeni bölümde neler olacağını merak ediyorsanız Medcezir yeni bölüm özetini okuyabilirsiniz. İşte Medcezir 9. bölümden ilk görüntüler ve Medcezir 9. bölüm özeti…

Medcezir 9. Bölüm Özeti:

Orkun’un ihaneti Mira’nın canını yakmış olsa da, artık aklındaki soru işaretleri kalmamıştır.Bundan sonra hislerine kulak verecek ve ona göre yaşayacaktır.Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Foyasının ortaya çıkmasına rağmen Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanmak niyetindedir.

Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Medcezir 9. bölümde Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Medcezir yeni bölümde sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır. Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır. Medcezir 9. bölüm fragmanlarını aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Medcezir 9. Bölüm Fragmanı: