Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Koruma Memuru Alımı Ne Zaman Olacak 2014

Koruma Memuru Alımı Ne Zaman Olacak 2014

1 Nisan 2014 10:49 (652650) Güncellenme :01.04.2014 10:49:48
Koruma Memuru Alımı Ne Zaman Olacak 2014

Koruma Memuru Alımı Ne Zaman Olacak 2014 Koruma Memuru Alımları 2014 Yılı Başvuru ve Detaylar Koruma Memuru Alımı Ne Zaman 2014 EGM Tıkla Öğren Koruma Memuru Alımı 2014 Tıkla Öğren gün geçtikçe büyük bir merak konusu olan koruma memuru alımı için nefesler tutulmuş durumda. Binlerce kişinin gözünü kulağını çevirdiği koruma memuru alımı ile ilgili merak ettiği tüm soruların cevabını ve koruma memuru alımı ile ilgili sıcak gelişmeleri sitemiz memuruz.net adresinden bire bir takip edebilecekler. Gün geçtikçe daha çok heyecanlanan ve koruma memuru alımı ile ilgili bilgi edinmek isteyen binlerce kişi için derlenen bu haberimizde koruma memuru alımı ile bütün gelişmleri anlık olarak takip edebilemek için sayfamızı sık kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.Koruma memuru alımı için yılbaşından önce beri bekleyen binlerce aday seçimlerinde bitmesinin ardından koruma memuru alımıgerçekleşmesini istiyorlar. Koruma memuru alımı ile ilgili bütün detaylı gelişmeler için büyük bir umutla bekleyen adaylar artık koruma memuru alımı için gün sayarken başvuruların bir an önce belirtilmesi ve daha önce açıklanan yaş sınırının genişletilmesini istiyorlar. Bu kapsam üzerinekoruma memuru alımı ile ilgili bütün gelişmeler anlık olarak sitemiz memuruz.net adresinden bire bir anlık olarak takip ederken anlık gelişmeler bu sayfa üzerinden eklenecektir. Koruma memuru alımı şimdiden herkese hayırlı olaması dileğimizle. Bütün gelişmeler ve son dakika gündemi bu sayfada olacaktır.. Lütfen sık kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.Tüm soru görüş ve önerilerinzi yorumlar kısımından aktarabilirsiniz. Şimdiden herkese hayırlı olaması dileğimizle.-Daha Fazla Sonuç İçin TıklayınızT.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI Emniyet Gene! Müdürlüğü
Sayı : 373 7 3650-705-(63233 )■ Lg I 6 2.- tf-^ĞS O 1 A tasın 2013
Konu :BİMER Başvurusu
Sayın: Başvuru Sahibi ,
Emniyet Genel Müdürlüğü EGM bünyesinde üniformalı olarak görev yapacak koruma memurluğu kadrosu ihdas edilmesi ile ilgili kanun çalışmaları devam etmektedir.
Koruma memuru kadrolarına alınması planlanan kişiler için;
En az lise mezunu olmak,
■ Erkeklerde 172 em. bayanlarda 165 cm boyunda olmak.
• 25 yaşından gün almamış olmak,
• Seçme sınavlarında başarılı olmak,
Polis eğitim kurumlarında en az dört ay meslek eğitimini ve iki ay staj eğitimini  (Uygulamalı Alan Eğitimi) başarıyla bitirmek, şanlarının aranması planlanmakladır.
TBMM tarafından koruma memurluğu kadrosu ile ilgili yasa! dUaoıenıe yapıldığı takdirde; koruma memurluğu için aranılacak diğer sanlar, disiplin ve eğit i m- öğretimle ilgili konular ile diğer usul ve esaslar İçişleri Bakanlığınca çıkarılacak yönetmelikle
Bu aşamada herhangi bir personel alımı söz konusu değildir. Personel alımı ve bu konu ile ilgili diğer hususlar, kanun taslağı yasalaştıktan ve diğer çalışmalar sonuçlandıktan sonra ayrıntılı olarak kamuoyuyla paylaşılacaktır.
Bilgilerinize rica ederim,
Ahmet Cevat B AYRİ I.
Daire Başkan Yardımcısı v-2. Sınıf Emniyel Müdürü