Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

İş Bankası Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Memur Alımı

DOĞU ANADOLU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ 27 Temmuz 2013 Cumartesi günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki illerde ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır. İŞE ALIM SÜRECİ Memur alım süreci - Başvuru - Genel Yetenek Testi - Mülakat - Belge hazırlama aşamalarından [...]

8 Temmuz 2013 17:46 (292001)
İş Bankası Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Memur Alımı

DOĞU ANADOLU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ MEMUR ALIM SINAVI BAŞVURU BİLGİLERİ

27 Temmuz 2013 Cumartesi günü yapılacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda aşağıdaki illerde ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

İŞE ALIM SÜRECİ

Memur alım süreci

- Başvuru

- Genel Yetenek Testi

- Mülakat

- Belge hazırlama

aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

Bankaya yeni alınanların nakil istekleri Bankada işe başladıkları tarihten itibaren iki yıl geçmedikçe dikkate alınmamaktadır. Bu tarihten sonraki talepler kadro açıkları doğrultusunda değerlendirilecektir.

BAŞVURU

Sınava başvurular 22 Temmuz 2013 Pazartesi günü saat 11:00’e kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İŞ Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir.Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koĢullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Sınav sürecinde adaylarımızla sağlıklı biçimde iletişime geçilebilmesi için başta e-posta adresi olmak üzere iletişim bilgilerinin güncel tutulması önem taşımaktadır.Başvuru yaparken kendileri hakkında gerçek dışı bilgiler veren adaylar, söz konusu durumun alım sürecinin hangi aşamasında fark edildiğine bakılmaksızın süreç dışında bırakılacaklardır.

SINAV

Sınav Yöntemi

Sınavın ilk aŞaması “Genel Yetenek Testi”dir. ilk aşama sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır.

Sınav Tarihi ve Yeri

Sınav 27 Temmuz 2013 Cumartesi günü DİYARBAKIR ilinde yapılacaktır (Mülakat aşamasının gerçekleştirileceği yerler yazılı aşamada başarılı olan adaylara daha sonra bildirilecektir).

Sınav Davetleri

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular 24 Temmuz 2013 Çarşamba günü saat 18:00’denitibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanından yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Başvuru Durum Takip alanının kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

BELGE HAZIRLAMA

Yukarıda belirtilen işe alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Bu belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

BAŞVURU KOŞULLARI

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

- 27.07.1983 ve sonrasında doğmuş olmak

- ADIYAMAN, AĞRI, GAZİANTEP, HAKKARİ, IĞDIR, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUŞ, SİİRT, ŞANLIURFA, ŞIRNAK, VAN illerinde ikamet ediyor olmak

- Kamu haklarından yoksun bulunmamak

- Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak

- Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak

- Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 30 Kasım 2014 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak

- Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

- Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak

- 27.07.2013 tarihi itibariyle, üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmuĢ olmak (Aşağıda belirtilen ilgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)