Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Hükümetin Gündeminde İİBF Sorunları Var

Yüzbinlerce İİBF’liyi ilgilendiren görüşmede başta KPSS B Grubu kadro sayısı ve 4001 kodunun zararları olmak üzere birçok mesele ele alındı. Tüm sorunlar en ince ayrıntısına kadar belgeleri ile birlikte sunuldu. Sayın Çelik de durumun vahametinin farkında ve meseleye vakıf olan bir kişi olduğu için görüşmenin çok olumlu sonuçlandığı belirtildi. Öyle ki sayın Çelik sosyal medyada [...]

20 Eylül 2012 23:38 (36769) Güncellenme :20.09.2012 23:38:23
Hükümetin Gündeminde İİBF  Sorunları Var

Yüzbinlerce İİBF’liyi ilgilendiren görüşmede başta KPSS B Grubu kadro sayısı ve 4001 kodunun zararları olmak üzere birçok mesele ele alındı.

Tüm sorunlar en ince ayrıntısına kadar belgeleri ile birlikte sunuldu. Sayın Çelik de durumun vahametinin farkında ve meseleye vakıf olan bir kişi olduğu için görüşmenin çok olumlu sonuçlandığı belirtildi.

Öyle ki sayın Çelik sosyal medyada görüşme ile ilgili olarak şu mesajları verdi ;

“ Değerli İİBF mezunları,bugün sizleri temsilen bir grup arkadaşınızla Ak Parti genel merkezinde görüştüm. Hazırlıklı gelmişlerdi
DPB, Çalışma Bak.,Aile ve Sos. Pol.Bak.,Yök, Ösym, Yurt-kur, Gümrük ve daha birçok kurumu ilgilendiren hususları buralara ileteceğim.”İİBF mezunlarıyla iletişimimiz devam edecek. “

Şahsi fikrim bu görüşme İİBF’liler açısından milat olmuştur. Bundan sonra tüm devlet büyükleri mevzunun derinliğini ve önemini çok daha iyi kavrayacak ve meseleye daha fazla eğileceklerdir.

Sayıları öğretmenlerden fazla olan bir topluluğun şimdiye kadar ihmal edilmesi ve gerekli hassasiyetin gösterilmemesi yanlışlığından dönülecektir kanaatindeyim.

Başta sayın Hüseyin Çelik olmak üzere konuyla ilgilenen tüm yetkililere İİBF’liler adına teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca görüşmenin gerçekleşmesinde ve belgelerin hazırlanmasında emeği geçen kişileri de tebrik ederim.

Ümit ediyorum ki İİBF’liler için bundan sonra her şey çok daha iyi olacaktır.memurlar

Karaca Karabulut