Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

(Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle) Güneşi Beklerken Dizisi Full İzle Güneşi Beklerken Dizisi Son Bölüm HD İzle

(Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle) Güneşi Beklerken Dizisi Full İzle Güneşi Beklerken Dizisi Son Bölüm HD İzle

10 Kasım 2013 18:11 (415532) Güncellenme :10.11.2013 18:11:08
(Güneşi Beklerken Son Bölüm İzle) Güneşi Beklerken Dizisi Full İzle Güneşi Beklerken Dizisi Son Bölüm HD İzle

Güneşi Beklerken 19. bölüm bu akşam Kanal Dde ekrana geliyor. İşte Güneşi Beklerken 19. bölüm fragmanları, yeni bölümün özeti ve diziyi internetten izlemek isteyenler için Güneşi Beklerken 19. bölüm canlı ve full dizi izleme linkleri

Güneşi Beklerken dizisinin merakla beklenen 19. bölümü bu akşam izleyicilerle buluşuyor. Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde Kerem, Zeynepe yardım etmek istiyor ama ölümcül bir belaya bulaşıyor. Güneşi Beklerken 19. bölümden detaylar, yeni bölümün detayları ve Güneşi Beklerken canlı ve full dizi izleme bağlantıları aşağıdadır.

 

Güneşi Beklerken 19. bölümde Sayer Kolejinde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış ve ezeli rakip Aksele gereken ders verilmiştir. Fakat bu mutluluk Demetin gözaltına alınma haberi ile gölgelenir.Hatırlanacağı gibiGüneşi Beklerkenson bölümde Tülin artık dayanamamış ve Cemin kafasına şişe ile vurmuştu.Demet, olaymahallindebaşka biri olmadığı için Cemin şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir.Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hocanın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülinin hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker.Cemin beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demetin aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihana o gün yaşananları itiraf eder.

Bu arada Güneşi Beklerken yeni bölümdeZeynepin annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cemin evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır.Melis ile Zeynepin arasını düzeltmek isteyen Kerem, bir çılgınlığa kalkışır. Ve yaptığı işe yarar, Melis ilk kez Zeynepe karşı yumuşar.Barış ise gazetede çıkan ölüm haberinde ilk defa Cemin fotoğrafını görür ve çok şaşırır. Takip edildiğini anlayan tetikçi, Ahmeti arar ve birisinin onu takip ettiğini söyler. Ahmet o kişinin işini bitirme emrini verir. Kerem büyük tehlikededir.

Cihan Hoca ise Barışın yaralanmasındaki gerçeğin peşindedir. Barışı, gerçeği anlatmazlarsa, olayı polise intikal ettirmekle tehdit eder. AyrıcaCihan, hem Demeti hem de Tülini kurtaracak bir yol için karakola gider. Zeynepin üzülmesine dayanamayan Kerem, onunla konuşmaya çalışır. Ancak Zeynep yaşadığı tüm sorunların acısını Keremden çıkartır. Kerem de kimsenin haberi olmadan ona yardım etmeye karar verir ve şüpheli şahsı takibe alır. İşte Güneşi Beklerken 19. bölüm fragmanları ile canlı ve full dizi izleme bağlantıları.

Güneşi Beklerken Canlı İzle (19. Bölüm, Kanal D Dizi İzle Saat 20.00)

 

Güneşi Beklerken Full İzle (19. Bölüm, Dizi İzle)

Güneşi Beklerken Fragmanı (19. Bölüm -1):