Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

Benim İçin Üzülme yeni bölümü ne zaman Benim İçin Üzülme yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Benim İçin Üzülme yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Benim İçin Üzülme yeni bölümü ne zaman? Benim İçin Üzülme hafta yeni bölümü ile yayınlanacak mı?

11 Mart 2014 18:20 (598703) Güncellenme :11.03.2014 18:20:56
Benim İçin Üzülme yeni bölümü ne zaman Benim İçin Üzülme yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Benim İçin Üzülmenin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?  Benim İçin Üzülmenin twitter sayfasından yapılan açıklamaya göre Benim İçin Üzülme yeni bölümü bugün de yayınlanmayacak ama bu hafta yayınlanacak  Benim İçin Üzülmenin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak…

Benim İçin Üzülme 52. bölüm var mı yok mu neden yok. Benim İçin Üzülme dizisi bu hafta yayınlanıyor. Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Benim İçn Üzülme 11 Mart salı günü yeni bölümü yayınlanmıyor.

Kadrosunda Fulya Zenginer, Tansel Öngel, Çağlar Ertuğrul, Ünal Silver, Öykü Çelik, Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı 'Benim İçin Üzülme' 4 bölüm sonra bitiyor.

Dizinin biteceğini yapımcısı Murat Tokat Twitter hesabından duyurdu. Tokat,"Boyut Film olarak aldığımız karar doğrultusunda Benim İçin Üzülme 55. bölümde final yapacaktır" açıklamasını yaptı.

Benim için Üzülme bu akşam da ekranlarda yok. Final kararı alan dizi 4. bölüm sonra bitecek ama yeni bölümler ne zaman başlayacak?

BENİM İÇİN ÜZÜLME 52. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYINIZ…