Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

AÖF Sonuçlarını Öğrenecekler Dikkat

AÖF sınav sonuçlarının açıklanması an meselesi. AÖF öğrencilerinin beklediği açıklama her an yapılabilir. Açıköğretim AÖF Güz Dönemi 2. Sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor.AÖF öğrencilerinin gözü kulağu AÖF’nin resmi sitesinde. AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu. AÖF’nin bağlı olduğu Anadaolu Üniversitesi rektör yardımcısı  Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür , AÖF sınav sonuçlarının bu hafta içinde açıklanacağını belirtti. Rektör [...]

28 Şubat 2013 13:14 (122103) Güncellenme :01.03.2013 14:52:13
AÖF Sonuçlarını Öğrenecekler Dikkat

AÖF sınav sonuçlarının açıklanması an meselesi. AÖF öğrencilerinin beklediği açıklama her an yapılabilir.

Açıköğretim AÖF Güz Dönemi 2. Sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor.AÖF öğrencilerinin gözü kulağu AÖF’nin resmi sitesinde. AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı belli oldu.

AÖF’nin bağlı olduğu Anadaolu Üniversitesi rektör yardımcısı  Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür , AÖF sınav sonuçlarının bu hafta içinde açıklanacağını belirtti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür, 9-10 Şubat 2013 tarihlerinde yapılan ve öğrencilerin merakla beklediği sınavların sonuçlarıyla ilgili tarihi verdi.

Kayıt yenilemelerin 11-22 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacağını ifade eden Rektör Yardımcısı Özgür, “Sınav sonuçları, sınav yapıldıktan 20 gün sonra açıklanması söz konusu. Bu nedenle 9-10 Şubat 2013 tarihinde yapılan sınavların sonuçlarını hafta içi açıklamayı planlıyoruz” diye konuştu.

AÖF Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilecek?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler,https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ adresine yazıp karşılarına çıkan Açık Öğretim Türkiye Otomasyonu linkine tıklayarak oturum açacaklar.  Oturum açmak için TC kimlik numarası veya e posta adresi ile şifre gerekiyor.

AÖF öğrencilerine önemli uyarı:

Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi’ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturmunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız!

Hesabınızın güvenliği için şifreniz, üniversitemizin şifre politikasına uygun olmalıdır. Şifre politikamız hakkında geniş bilgiyi Şifre Değişikliği sayfamızda bulabilirsiniz.