Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

AK Parti seçim reklamları 2014. 2014 Yerel Seçim son yeni reklamı video izle

Yerel Seçimlere 13 gün kadar bir süre kaldı. AK Parti seçim reklamları 2014. 2014 Yerel Seçim son yeni reklamı video izle. Parti lideri Erdoğan final vuruşuna muhteşem bir reklamla yapacak. İşte AK Parti'nin o yeni seçim reklamı. Herkes bu reklamı konuşuyor. AK Parti seçim reklamı izle.

17 Mart 2014 17:09 (613842) Güncellenme :17.03.2014 17:09:47
AK Parti seçim reklamları 2014. 2014 Yerel Seçim son yeni reklamı video izle

AK Parti seçimlere az bir süre kala, yeni bir seçim reklamı sunacak. Başbakan Erdoğan’ın oldukça çok beğendiği seçim reklamı herkes tarafından merakla bekleniyor. Bir ülkenin adeta kaderi olan seçimlere az bir süre kaldı. Yerel Seçimlerde hangi parti önde olacak. AK Parti seçim reklamları 2014. 2014 Yerel Seçim son yeni reklamı video izle.

30 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi siyasi partiler son kozlarını oynarken AK Parti’nin yeni reklam filminden ilk ipuçları sızmaya başladı.

ERDOĞAN BİZZAT ARAYIP TEBRİK ETTİ

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu’nun köşesine taşıdğı kulise göre hükümet partisinin hazırladığı yeni reklam filmi izleyenlerin tüylerini diken diken ederken Başbakan Erdoğan’ın da büyük beğenisini kazanmış. Hatta Erdoğan reklamı yapan ajansı bizzat arayarak tebriklerini sunmuş.

İZLEYENİN TÜYLERİ DİKEN DİKEN

Semrcioğlu, sözkonusu reklam için “AK Parti’nin final vuruşu” derken filmin yarın akşam 20.30’da bütün kanallara reklam rezervasyonu yaptırdığını yazdı. Yani AK Parti, son reklam filmi için aynı anda tüm kanalların yayın saatini bloke ederek ekrana ambargo koyacak. Reklamın hikayesini de köşesinde özetleyen Semercioğlu şunları yazdı;

İşte Semercioğlu’nun yazısındaki ilgili bölüm:

Final vuruşunu bu reklamlarla yapacaklar…

AK Parti’nin final vuruşu olacak son reklam filminin ne olduğunu öğrendim…
Son hafta kullanılacak bu reklam filminde, karanlıklar içinde karanlık bir tip gizlice gelerek Türk bayrağını kesiyor…
Gönderdeki Türk bayrağı yavaş yavaş yere düşmeye başlıyor…
O sırada omuz omuza veren ve kenetlenen Türk gençliği bayrak tam yere düşmek üzereyken yakalıyorlar ve yeniden göndere çekiyorlar…
Bu sahne de çok etkileyici bir müzikle destekleniyor.
Ben izlemedim ama, AK Parti’ye destek vermeyip izleyenler bile, “Tüylerimiz diken diken oldu” diye anlattılar bana bu reklam filmini…
Hatta Başbakan Erdoğan da, izledikten sonra çok etkilenmiş ve ajansı özel olarak arayıp tebrik etmiş…

BU AKŞAM TÜM KANALLARDA ÇIKACAK

Son dakika notu: Ben bu reklam filminin son hafta yayınlanacağını yazdım ama az önce AK Parti’nin yarın akşam 20.30’da bütün kanallara reklam rezervasyonu yaptırdığını öğrendim.
Televizyon ve reklamcılıkta “road block” deniyor buna…
Aynı anda, tüm kanalların yayın saatini bloke etmek… Muhtemelen sözünü ettiğim bu reklam filmini yayınlayacak AKP…
CHP’nin final vuruşu var mı acaba çok merak ediyorum…