Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin

Memur,Memur İlanları,Kpss Haberlerine anında ulaşın.

2014 Şubat ataması istiyoruz !

Şubat’ta Atama Var Mı Değil Şubat’ta Atama İstiyoruz

21 Ekim 2013 14:31 (384758) Güncellenme :21.10.2013 14:31:40
2014 Şubat ataması istiyoruz !

Şubat’ta Atama Var Mı Değil Şubat’ta Atama İstiyoruz Şu günlerde bir Seçimkampanyasıdır gidiyor. Büyükşehirlerimize büyük vaadler sunuluyor. Küçük şehirlere büyümek için çareler aranıyor. Örneğin  AK Parti’den Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklayan iş adamı Mehmet Uğur Tatar, “Denizli’ye deniz getirerek bir liman kenti yapacağım” diyor.

Bir zamanlar da aynı vaad Ankara ve Eskişehir için dillendirilmişti. Siyasi kozlar uğruna olmayacak projeleri hayata sokmaya çalışanlara ve bu siyaset denizinin sığ sularında yüzmeye çalışanlara birkaç sözümüz var.

 

Bırakalım olmayacak seçim yatırımlarını. Neredeyse her mahallede, bucakta, ilçede atama bekleyen yüzlerce arkadaşımız var.Bu insanların istediği ise sizlerin yaşadıkları yerlere deniz getirmeniz değil, yaşadıkları yerde kalifiye olmayan eğitim işçilerini ,ücretli öğretmenliği sona erdirip Şubat’ta atama bekleyen ve sınırda kalıp psikolojileri bozulan binlerce arkadaşımızın atanması için çalışmanız.

 

Atama Bekleyen Öğretmen arkadaşlarımıza birkaç sözümüz var. Her yere Şubat’ta atama olacak mı diye sormak yerine Şubat’ta atama istiyoruz diyelim. Dostun Evi Gönüllerdir, Gönüller Yapmaya Geldik diyenlere. gönül almaları için bir fırsat verelim.